ZWROTYDrukuj

 1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Konsument może odstąpić odmowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. O odstąpieniu należy poinformować sklep drogą elektroniczną. Rezygnując z zakupu Klient zobowiązany jest zwrócić towar niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 14 dni od odstąpienia.

2. Sklep zwraca wpłacone pieniądze maksymalnie w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy przelewem na rachunek Konsumenta. Jeżeli płatność była dokonana kartą zwrot nastąpi poprzez uznanie karty.

3. Zwracany towar nie może być używany, należy go zwrócić w stanie niezmienionym. Do towaru muszą być dołączone otrzymane certyfikaty.

4. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Sklep gwarantuje zwrot kwoty zapłaconej za towar oraz wysyłki do klienta.

5. Zgodnie z ustawą zwrotowi nie podlegają wyroby, przy których zaznaczone jest, iż są wykonywane na zamówienie indywidualne oraz w których na życzenie Konsumenta dokonano:

a. Grawerunków

b. Zmian kamieni

c. Korekty rozmiaru

d. Nietypowych zestawień materiałów i ich kolorów

Wszelkie zwroty oraz reklamacje należy kierować na adres siedziby sklepu:

BOMAR

idealnabizuteria.com

ul. Rynek 15

27-400 Ostrowiec Świetokrzyski